Dialog zklamané a zkušeného

neděle 21. září 2008 10:30

Často se nám zdá, že ty životní nepravedlnosti se dějí jen a jen nám. Opak je ale pravdou! Jen lidem kolem se už dávno staly, oni se poučili a jdou dál.

"Myslíš, že je lepší mít cíl,za kterým jít než, ho nemít? Vždyť je to jednodušší bezduše se protloukat životem a jen tak čekat co vítr přivane, než se snažit a neustále zakopávat o klacky a hledat sílu na to, abych se zvedla."


"Myslím, že si odpovíš sama. Cíl je sen, který když nemáš je život sice možná snazší, ale o dost chudší. Měj sny a tedy cíle. Jen musíš počítat s tím, že ne vždy se vše podaří podle tvých snů. To není špatně! To nejsou klacky pod nohama, tak to prostě je. To je život! A když se to tak naučíš přijímat máš vyhráno! Život je fajn, věř mi a měj sny! Ty ti nikdo nevezme."

Irena Lištiaková

Irena Lištiaková

Irena Lištiaková

Píšu o tom, co ovlivní moje myšlenky natolik, že mi večer nedá spát. Nutnost poctitu sdílení je tak silný, že mě před spaním nenechá spát, atak radši píšu. Všechna písmena, která k vám srze tuto obrazovku dorází, vám třeba vytvoří obraz známé každodenosti, situace, kterou důverně znáte. Přála bych si, aby ve vás alespoň některé mé texty vyvovaly překvapení : "Takhle jsem na tím nikdy nepřemýšlel!"

Jsem závislá na životě, a asi na to jednou umřu.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Zajímavé články

Co právě čtu

  • Třetí přání, Fulghum Robert
  • Matky po e-mailu, Šiklová Jiřina

Co právě poslouchám

  • Mission Bell, Amos Lee